Webové aplikace

Moderní vzhled, rychlé načítání a komplexní komunikace se zákazníkem. Webová prezentace je vizitkou firmy. Vytvoříme pro Vás interaktivní prostředí na vašem webu, kde se návštěvník dozví vše co potřebuje a dostane se mu požadovaných služeb.  

Náš tým pro Vás vytvoří web vašich představ, ať už se jedná o komplexní robustní řešení nebo o microsite k marketingovým účelům.

Využíváme moderní technologie

Webové aplikace Vám navrhneme pomocí aplikací od Adobe jako je Photoshop, Xd, Ilustrator. Samotný vývoj pak probíhá buď v jazyce Java s frameworkem Spring Boot, nebo PHP s frameworkem Yii2 či Laravel. Zahrnutí databázového jazyka SQL je pro každou moderní webovou aplikaci samozřejmostí. V arsenalu máme i další frameworky a knihovny pro front-end jako například Sencha a Ember.js. Díky vysokému počtu vývojářů se zkušenostmi z různorodých projektů, jsme velmi flexibilní také v implementaci dalších technologií. Máte konkrétní požadavek? Zeptejte se nás.

Prvotní analýza

Převezmeme od Vás zadání, vyjasníme si komplexní funkci vašeho webu. Určíme priority, důvod proč děláte nový web, jaký smysl má mít nové funkce, probereme případné napojení na další systémy.

Návrh řešení

Zadání probereme s expertní týmem a navrhneme řešení zakládající se na vašem zadání a našich zkušenostech. Navrhneme časový harmonogram a přijdeme za Vámi s cenovou nabídkou.

Vývoj

Náš tým programátorů, projektových manažerů a programátorů se vrhne do práce. V průběhu vývoje s Vámi budeme sdílet průběžný stav tak aby finální podoba webu odpovídala původní představě.

Předání

Web dodáme včetně zdrojových kódů a všech přístupů a domluvíme se na případné podpoře.