Software na míru

Víte kam posunout Vaší firmu, víte jaké funkce potřebujete a nemůžete najít vhodné již hotové řešení? Předneste nám detailně Vaše požadavky a představy, my pro Vás vyrobíme produkt na míru.

Databázové systémy s CRM nebo ERP funkcemi, nejrůznější reporty a výstupy, skladové hospodářství, billing systémy. Vymyslete si na nás co jsme nezmínili, nebude to pro nás problém.

Využíváme moderní technologie

Ať si pro nás připravíte jakýkoliv požadavek s potřebou využití moderních nástrojů, dokážeme Vám, že jsme schopní ho splnit. Sestavíme tým vývojářů, který se Vašemu projektu bude věnovat jak na front-endové, tak back-endové straně. Jsme schopní Vám nabídnout vývoj v rozličných “céčkových” jazycích a jejich frameworcích. Požadujete konkrétní technologie? Zeptejte se nás.

Prvotní analýza

Převezmeme od Vás zadání, sepíšeme detialní zadání a určíme priority.

Návrh řešení

Zadání probereme s naším expertním týmem a navrhneme řešení zakládající se na vašem zadání a našich zkušenostech. Navrhneme časový harmonogram a přijdeme za Vámi s cenovou nabídkou.

Vývoj

Náš tým programátorů, projektových manažerů a programátorů se vrhne do práce. V průběhu vývoje budeme komunikovat tak aby hotový produkt plně odpovídal původní představě.

Předání

Produkt předáme včetně zdrojových kódů a všech přístupů, implementujeme do stávajícího chodu firmy a domluvíme se na případné podpoře.