Optimalizace systémů

Máte již funkční systém, potřebujete přidat funkce a původní dodavatel již nemá zájem na dovývoji? Nedělá nám problém se po seznámením s produktem vrhnout do úprav a rozšíření. 

Používáte ve firmě řadu systémů a chtěli by jste centralizovat ovládání? Rádi se s Vámi sejdeme a probereme možnosti.

Využíváme moderní technologie

Čím dál více informačních systémů přestává odpovídat současným požadavkům na výkon a pracovní prostředí. Rádi s Vámi probereme možnosti zefektivnění takového systému a navrhneme řešení a vývoj pomocí moderních technologií, ať už Váš systém pracuje na webové, mobilní nebo desktopové bázi. Máte konkrétní požadavek? Zeptejte se nás.

Prvotní analýza

Převezmeme od Vás zadání, vyjasníme si funkci stávajícího systému a ujasníme si důvody, které vedly k dalšímu vývoji. Určíme priority, prozkoumáme stávající systém a společně vytvoříme zadání pro cenovou nabídku.

Návrh řešení

Zadání probereme s expertní týmem a navrhneme řešení zakládající se na vašem zadání a našich zkušenostech. Navrhneme časový harmonogram a přijdeme za Vámi s cenovou nabídkou.

Vývoj

Náš tým programátorů, projektových manažerů a programátorů se vrhne do práce. V průběhu vývoje budeme komunikovat tak aby hotový produkt plně odpovídal původní představě.

Předání

Produkt předáme včetně zdrojových kódů a všech přístupů, implementujeme do stávajícího chodu firmy a domluvíme se na případné podpoře.