Mobilní aplikace

Oslovíte všechny své zákazníky přímo, zajistíte si jejich věrnost. Upozorníte své zákazníky na právě probíhající akce. Budete mít možnost odměnit věrnost svých zákazníků. 

Náš tým vyvíjí mobilní aplikace jak pro android tak iOS. Samozřejmostí je implementace platební brány, přihlašování přes sociální sítě, práce s mapovými podklady. 

Všeobecně známých způsobů monetizace je celá řada. Avšak i když se rozhodnete pro aplikaci bez reklam a in-app prodejů, i tak zvyšujete věrnost svých zákazníků, poskytujete jim další službu a vede to k dalším tržbám, které by měly nejen pokrýt investici do mobilní aplikace.

Mobilní aplikace je výkladní skříní vašich služeb, přímou spojnicí se zákazníkem. Je to sběratel široké škály informací o vašich zákaznících vhodných k dalším marketingovým kampaním.

Využíváme moderní technologie

Pro agilní vývoj mobilních aplikací jsme sestavili vlastní tým jak pro Android, tak pro iOS. Standardním základem pro Android tým je programovací jazyk Java a emulátor Android Studio. Tým pro vývoj iOS aplikací využívá programovací jazyk Swift, knihovnu Alamofire, vývojovou platformu od Google Firebase a mnoho dalších nástrojů. Google API a REST API je samozřejmostí. Díky vysokému počtu vývojářů se zkušenostmi z různorodých projektů, jsme velmi flexibilní také v implementaci jiných požadovaných technologií. Máte konkrétní požadavek? Zeptejte se nás.

Prvotní analýza

Převezmeme od Vás zadání, vyjasníme si představu o funkčnosti aplikace. Určíme priority, způsob monetizace a případné napojení na další systémy.

Návrh řešení

Zadání probereme s naším expertním týmem a navrhneme řešení zakládající se na vašem zadání a našich zkušenostech. Navrhneme časový harmonogram a přijdeme za Vámi s cenovou nabídkou.

Vývoj

Náš tým programátorů, projektových manažerů a programátorů se vrhne do práce. V průběhu vývoje s Vámi budeme sdílet průběžný stav tak aby finální aplikace odpovídala potřebné funkcionalitě.

Předání

Produkt dodáme včetně zdrojových kódů, spolu s Vámi uvedeme aplikaci v app store a google play a domluvíme se na následné podpoře.